KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14299096
nr 1429 9096
Dan Lindstrand
(1904-1983), Sverige
Oljemålning, Signerad, marin. Olja på pannå, 21x25cm, yttermått inklusive ram: 38x44cm
Dan Lindstrand, svensk målare född 1904, död 1983.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 november 2021
kl 20:12:27
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)